Bitcoin Revving Up for Fresh Breakout, Says Crypto Analyst Josh Rager – Here’s What to Watch

Crypto handlowiec i analityk Josh Rager uważa, że Bitcoin jest revving up na świeżym wybuchu, aby rozpocząć kolejną nogę rynku byka.

W filmie BlockRoots, Rager oferuje swoje bycze i niedźwiedzie scenariusze dla krypto waluty numer jeden.

„Dla mnie, nie tylko chcę, żeby Bitcoin rozpadł się tutaj (11.100 dolarów), ale chcę zobaczyć, jak rozpada się powyżej 11.245 dolarów i wydostać się stamtąd…

Nie chcę widzieć, jak się psuje poniżej $10,600 i naprawdę jest kilka powodów, dlaczego. Jednym z nich, w szczególności, w niższych ramach czasowych, jest to, że ten obszar był w zasadzie opór przedtem.

Więc, oczywiście, jeśli się tu załamiemy i nie odbijemy i wrócimy na dół, to wrócimy w tym całym zakresie ($9,800 – $10,600) i to nie jest dobra rzecz.

Spodziewam się, że jeśli Bitcoin złamie się poniżej $10,600, to będziemy dalej zjeżdżać w dół“.

Kryptostrateg podkreśla również, że Profit Revolution udało się uzyskać znaczące odbicie po zrzuceniu prawie 20% z tegorocznego haju wynoszącego około 12 250 dolarów. Z perspektywy długoterminowej, Rager wierzy, że Bitcoin przywróci swój byczy ton, gdy tylko odzyska kluczowy poziom.

„Aby odzyskać ten obszar 11.100 dolarów, który nawet na cotygodniowym wykresie działał jako wsparcie, aby odzyskać to i przejść do góry, miejmy nadzieję, że złamać z powrotem powyżej tego obszaru powyżej 11.520 dolarów, złamać powyżej tam, a następnie kontynuować w górę… To będzie bardzo ważne, ale prawdopodobnie przede wszystkim chcemy, aby cena utrzymywała się powyżej tego obszaru, który trzymał nas tak długo, a obszar ten wynosi w rzeczywistości 10 500 – 10 600 dolarów“.