ANALITYK: ZAMKNIĘCIE POWYŻEJ TEGO KLUCZOWEGO POZIOMU MOŻE KATAPULTOWAĆ BITCOIN DO NOWYCH WZLOTÓW

Wydaje się, że Bitcoin wszedł w wyraźną fazę konsolidacji, ponieważ handluje w regionie o niższej wartości 11 000 USD.
Z dnia na dzień krypta spotkała się z lekkim odrzuceniem po tym, jak nabywcy próbowali zepchnąć ją w kierunku jej bliskiego oporu.
Kupujący nie byli w stanie przezwyciężyć silnej presji sprzedaży, która istniała w tym regionie, a krypta spadła do poziomu 11.000 dolarów.
Analitycy zauważają teraz, że BTC może być tylko o rzut kamieniem od zobaczenia wybuchowego rajdu wyżej.
Jest jeden zasadniczy poziom, który należy zamknąć powyżej, aby ten rajd mógł się urzeczywistnić.
Bitcoin i cały rynek krypto walutowy handlują dziś na boki. Wynika to z nieudanej próby uruchomienia nogi wyżej, która miała miejsce wczoraj.

W tym czasie, kupujący popchnęli BTC aż do 11.500 dolarów. Po osiągnięciu tego poziomu, rynek ten stanął w obliczu napływu presji sprzedaży, która spowodowała spadek jego ceny.

14 BTC i 95.000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
Analitycy zauważają, że krypto waluta wzorcowa pozostaje w tej chwili technicznie silna, ale aby mogła się ona przesuwać wyżej, być może będzie musiała przebić się powyżej jednego kluczowego poziomu.

BITCOIN POZOSTAJE PONIŻEJ KLUCZOWEGO OPORU KRÓTKOOKRESOWEGO PO ODRZUCENIU Z DNIA NA DZIEŃ

W momencie pisania, Bitcoin handluje nieco poniżej 1% przy obecnej cenie 11.150 dolarów. To jest okolica, w której zawisł w ciągu ostatnich kilku godzin.

Jego spadek do tych niskich cen nastąpił po tym, jak byk popchnął go wczoraj aż do 11.500 dolarów. Presja na sprzedaż była tu znacząca i spowodowała, że jego cena spadła do obecnego poziomu.

Aby w najbliższym czasie krypto waluta nabrała dalszego rozmachu, kupujący muszą przekroczyć około 11 360 dolarów – jak zauważa jeden z analityków, w ciągu ostatniego tygodnia był to ważny poziom.

„Czy ktoś może przesunąć cenę powyżej linii kropkowanej?“ Jeden z analityków zapytał, wskazując na poniższy wykres.

Bitcoin

Wizerunek dzięki uprzejmości Teddy’ego. Wykres przez TradingView.

OTO KLUCZOWY POZIOM, KTÓRY MOŻE KATAPULTOWAĆ WYŻEJ.

Przyglądając się zakresowi handlu makro Bitcoin Trader ustalonemu w ciągu ostatnich trzech lat, kryptokur waluta odpoczywa obecnie nieco poniżej swojego oporu w średnim zakresie.
Inny analityk zauważa, że jest to kluczowy poziom, który, jeśli zostanie przełamany, może spowodować wzrost do świeżego wyżu.

„BTC: Jednym z istotnych poziomów jest opór średniotonowy HTF. HTF tuż nad nim, na mocnym poziomie głośności, dawałoby mi przekonanie, że idzie to znacznie wyżej. Do tego czasu uważam, że cena pozostaje w dolnej połowie zakresu makro przez kilka miesięcy. Głębokie wycofanie jest do kupienia!“

Obrazek dzięki uprzejmości TraderXO. Wykres przez TradingView.
To, jak Bitcoin reaguje na te kluczowe poziomy w najbliższych dniach, może mieć duży wpływ na jego średnioterminową perspektywę.